O mnie

Cześć jestem Ariel i uwielbiam uczyć.

Moim celem nadrzędnym jest takie przekazywanie wiedzy i umiejętności, aby uniezależniać moich studentów od osoby nauczyciela i dawać narzędzia do przyszłego samodzielnego zdobywania wiedzy i osiągania sukcesów nie tylko na egzaminach, do których chcą podejść ale i w dalszej edukacji.

Ponieważ nie jestem typowym nauczycielem, a raczej pasjonatem edukacji to zajęcia u mnie odbywają się w atmosferze koleżeńskiej co, moim zdaniem, ma dobry wpływ na chłonięcie wiedzy przez młode umysły.

Jeszcze podczas studiów inżynierskich na kierunku budownictwo, które zacząłem w 2007 roku odkrywałem w sobie pasję do nauczania, która sprawiła, że od ponad 10 lat uczę zarówno dorosłych jak i młodzież. Z racji posiadania wykształcenia technicznego uczę przede wszystkim przedmiotów ścisłych, w tym fizyki i matematyki.

Od 2013 roku jestem laborantem fizycznym na Colegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej w Siedlcach co dało mi doświadczenie w pracy nie tylko z pojedynczymi uczniami ale również z grupą. Od 2016 roku ściśle współpracuję także ze Stowarzyszeniem EduSzansa gdzie uczymy i dbamy o zdrowy rozwój dzieci.

Obecnie jestem pełnoetatowym korepetytorem prowadzącym własną działalność oraz współpracuję z niepublicznymi szkołami(obecnie ELITMAT z Mińska Mazowieckiego i FCE z Siedlec), gdzie prowadzę kursy przygotowujące do matury.